Odznaka honorowa "Za pomoc prawną dla uchodźców - 2022"

2022-12-08
 W dniu dzisiejszym (8.12.2022) w siedzibie OIRP w Szczecinie otrzymałem Odznakę honorową „Za pomoc prawną dla uchodźców – 2022” od Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie.

kolejna wygrana z BNP Baribas Bank Polska SA - kredyt CHF

2022-09-14
Sąd Apelacyjny w Szczeicnie wyrokiem w spr o sygn. akt I ACa 127/22 ustalił nieważnosć umowy o kredyt hipoteczny w CHF zawartej przez klienta w 2006 r. z Fortis Bank Polska SA  i zasądził od Banku BNP Paribas 38.487,70 zł i 27.966,65 CHF z odestkami dla naszego klienta -  sprawę prowadziła mecenas Aleksandra Skiba

KOLEJNA KORZYSTNA UGODA W SPRAWIE BUDOWLANEJ

2022-03-30
Występując jako pełnomocnik jednej ze stron w sprawie budowlanej, wynegocjowałem korzystne warunki ugody, na których mojemu Klientowi zależało najbardziej.

Zapraszamy do obserwowania naszego konta na Instagramie!

2022-03-29
🔹Codzienne aktualności!
🔹Najważniejsze zmiany prawne!
🔹Sposób funkcjonowania Kancelarii

www.instagram.com/kancelariazielinski/
⚖️ kancelariazielinski ⚖️

Zmiana godzin i dni pracy w okresie Świąteczno-Noworocznym!

2021-12-23
W okresie Świąteczno-Noworocznym Kancelaria będzie nieczynna w dniach 24, 29, 30, 31 grudnia oraz 7 stycznia 2022 r.

KORONOWIRUS- PRZEDSIEBIORCY-SPRAWY SĄDOWE- ZWYKLI LUDZIE Pandemia rozpatrywana w trzech aspektach podczas spotkania mec. Kamila Zielińskiego, radcy prawnego w studiu Radia Plus Szczecin.

2020-10-27
 Wprowadzanie wielu zmian i poprawek w zasadach obowiązywania tarcz antykryzysowych wprowadziło zamieszanie uniemożliwiające przedsiębiorcą skuteczne korzystanie z tych rozwiązań. Dodatkowym problemem był brak umiejętności, spowodowany niejasno napisanymi instrukcjami korzystania z chaotycznie stworzonych instrumentów pomocowych.

Co z kontrolą i rozliczaniem przedsiębiorców ze sposobu wydatkowania subwencji uzyskanych podczas pandemii.

Dyskusyjna zgodność rozwiązań antykryzysowych wprowadzonych przez władze państwa polskiego

Czy rozwiązania są zgodne z systemem prawnym? Czy rząd udzieli pomocy przedsiębiorcą podczas drugiej fali zachorowań? Czy batalia państwa z obywatelami o noszenie maseczki nigdy się nie skończy?

To niektóre tematy, jakie zostały poruszone podczas audycji - którą można odsłuchać tutaj :
www.radioplus.pl/program-czytaj/1172/140700/pytania_do_radcy_prawnego

Co w życiu jest pewne?, oczywiście ZMIANY! Obniżyliśmy ceny porad prawnych on-line!

2020-10-21
 Co w życiu jest pewne?, oczywiście ZMIANY !
Zmiany to nieodzowny element rozwoju.
Dlatego i my się rozwijamy i wprowadzamy zmiany.
Szanowni Państwo, od wtorku 19.10.2020 r. obniżyliśmy ceny porad prawnych on-line. Trudny czas nadszedł nie tylko dla nas, ale co gorsza dla naszych klientów dlatego wychodzimy wam naprzeciw.
W Szybki i prosty sposób umów się z naszym radcą prawnym, oferujemy porady prawne on-line:
- podstawowa porada prawna
- standardowa porada prawna
- rozszerzona porada prawna
Odpowiemy, ustalimy przedmiot spotkania on-line i zawsze spotkasz się z profesjonalnie przygotowanym prawnikiem. 𝐙𝐚𝐫𝐞𝐳𝐞𝐫𝐰𝐮𝐣 𝐭𝐞𝐫𝐚𝐳!

Koniecznie przeczytaj, jeśli jeszcze się zastanawiasz co zrobić ze swoim kredytem we frankach szwajcarskich CHF!

2020-05-26
 Pamiętacie obliczanie rachunku prawdopodobieństwa w szkole? Na zajęciach sprawdzaliśmy, jakie są realne szanse na główną wygraną w popularnej loterii liczbowej. Wynik nie był obiecujący… A jakie są perspektywy na wygranie sądowej batalii z bankiem?

Bezpłatne porady prawne w ramach akcji RatujBiznes - Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców!

2020-04-08
Świadczymy bezpłatną pomoc prawną dla małych i średnich firm w ramach akcji #RatujBiznes zorganizowanej przez Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców!.
Akcja #RatujBiznes ma na celu informowanie mikro, małych i średnich przedsiębiorców o instrumentach wsparcia w zakresie należności publicznoprawnych. Na stronie www.rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes można odnaleźć listę wniosków (dotyczących głównie należności ZUS i US).
Celem akcji jest świadczenie, przez m.in. naszą Kancelarię radców prawnych w Szczecinie nieodpłatnej pomocy prawnej przedsiębiorcom z sektora MŚP w zakresie przygotowania i złożenia wniosków o wsparcie.
Pomoc prawną nasi radcy prawni i aplikanci świadczą on-line, telefonicznie, a także (przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności) w siedzibie Kancelarii Prawnej Kami Zieliński w Szczecinie. Zapraszamy do kontaktu!

Godziny pracy 2 i 3 stycznia 2020.

2020-01-01
 Szanowni Klienci informujemy że w dniach 2 i 3 stycznia pracujemy w godzinach 9-16.