Kamil Zieliński Kamil Zieliński - właściciel Kancelarii.

  Doktorant Katedry Prawa Cywilnego i Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (w latach 2009-2012). Studia prawnicze na WPiA Uniwersytetu Szczecińskiegoukończył w 1999 r., od 2003 r. prowadzi samodzielną praktykę prawniczą.

Od ukończenia studiów, przez wiele lat pracował jako doradca prawny w przedsiębiorstwach produkcyjnych i handlowych z przeważającym udziałem kapitału zagranicznego.

Posiada bogate doświadczenie z zakresu prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego, cywilnego, budowlanego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Specjalizuje się w obsłudze prawnej spółek kapitałowych.

Stale i od wielu lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce (zrzeszonej w Międzynarodowej Federacji Księgowych IFAC), prowadził wykłady z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa handlowego. Dodatkowo współpracował z Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Szczecinie w zakresie szkoleń dot. zamówień publicznych, ofert i warunków umów w inwestycjach budowlanych.

Jako konsultant i wykładowca brał udział w realizacji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  

Jego hobby to żeglarstwo, kajakarstwo oraz historia polski.
Marek Kozłowski Marek Kozłowski - radca prawny w Szczecinie. Z Kancelarią współpracuje od 2009 roku. Radcą prawnym w Szczecinie został w 1991 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, pracy, budowlanym i gospodarczym.
 

 

r.pr. Aleksandra Skiba Aleksandra Skiba - radca prawny

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 2012 - 2014 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Radcą prawnym została w 2015 r. - po uprzednim złożeniu z wynikiem pozytywnym egzaminu radcowskiego. Z Kancelarią współpracuje od lutego 2010 r.