Często pytacie czy prowadzimy sprawy kredytów frankowych z bankiem takim lub innym i czy możemy pomóc. Otóż możemy. Powiemy więcej, nie specjalizujemy się w prowadzeniu spraw przeciwko poszczególnym bankom, bo jesteśmy ekspertami od umów, które BANKI stosują. Subtelna różnica, ale mająca ogromny wpływ na powodzenie Twojej sprawy. Na czym polega ta różnica?

 Niezależnie od banku, skupiamy się na umowie, którą z nim podpisałeś. Jakie bank zastosował klauzule czy „wątpliwe” zapisy są tu kluczowe i dają podstawę do ustalenia nieważności takiej umowy, żądania zwrotu nienależnie pobranych rat kredytu. Analizujemy, a wiemy jak to robić, każdy paragraf i jeżeli zapali się nam lampka, to drążymy. Następnie z chirurgiczną precyzją argumentujemy to w sądzie, gdzie zwykle (dotychczas 100% spraw) sąd staje po Twojej stronie. Tylko i aż tyle.

Szczególnie dla naszych Klientów ma to ogromną wartość. Zasądzone dla nich przez sąd kwoty w ostatnim czasie w wysokości blisko 46 tysięcy i imponujące ponad 320 tysięcy zrobiło dla nich dzień. Pierwszy wyrok zapadł 22.11.2022 (Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie, I Wydział Cywilny, w sprawie o sygn. akt I C 82/22), a drugi 22.12.2022 (Sąd Okręgowy w Szczecinie I Wydział Cywilny w sprawie o sygn. akt I C 1400/19).

Dla bardziej zainteresowanych Klientów, banki przeciwko którym (do tej pory) prowadziliśmy lub prowadzimy sprawy:
- mBank S.A.,
- Credit Agricole Bank Polska S.A. (dawny Lukas Bank S.A.),
- BNP Paribas Bank Polska S.A. (dot. umów z Fortis Bank Polska S.A., jak i BGŻ S.A.),
- Bank Millennium S.A. (dot. umowy z Euro Bank S.A.),
- Getin Noble Bank S.A.,
- PKO Bank Polski S.A. (w tym umowy tego Banku, jak i Nordea Bank Polska S.A.),
- Santander Consumer Bank S.A. (dot. umowy z PTF Bank Bank S.A.),
- Bank BPH S.A.,
- BOŚ S.A.,
- Deutsche Bank Polska S.A.,
- Santander Bank Polska S.A. (dawniej Kredyt Bank S.A.)

Zapraszam do kontaktu, z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości podczas krótkiej rozmowy.