Od wyroku TSUE wiele się zmieniło. Już są pierwsze wyroki uwzględniają wytyczne TSUE, korzystne dla frankowiczów. Zaczyna się kształtować linia orzecznictwa w naszych sądach dla frankowiczów, których umowa kredytowa spełnia określone warunki. Czy spełniasz te warunki? Zacznij od bezpłatnej wyceny i analizy umowy - dowiesz się jakie masz szanse, ile możesz zyskać oraz jakie poniesiesz koszty.
 
Pamiętaj jednak, że same niedozwolone klauzule w umowie nie gwarantują sukcesu w sądzie! Niestety, nie tak to działa. Każdy błąd formalny, uchybienie, czy błędna argumentacja zostanie skrzętnie wykorzystana przez bankowych prawników. Przegrywasz, nie będzie przebacz - zostaniesz ze swoją umową, aż wszystko spłacisz. To nie Twoja wina, że bank Cię wmanewrował w taki kredyt, ale już od Ciebie zależy, czy się z niego uwolnisz!

Pseudo-prawników, od ukazania się wyroku TSUE w sprawie kredytobiorców w CHF, przybywa lawinowo. Część z nich, właśnie buduje swoje doświadczenie zawodowe, eksperymentując na Tobie. Jeżeli z sukcesem, to super. Inni, nawet niepoczątkujące kancelarie, a firmy mianujące się ekspertami - kuszą reklamą i windują tak ceny, że przeciętny klient zastanawia się, kto bardziej chce go “nabić w butelkę”.

Wybór zawsze należy do Ciebie
. Komu zaufasz, zależy od Ciebie. Nie ufaj na słowo, bo już masz “korzystny” kredyt. Podejmij świadomą decyzję. Wycena i analiza umowy jest bezpłatna. Nic Cię to nie kosztuje - warto sprawdzić, czy masz szansę! Wyślij zapytanie mailem lub spytaj telefonicznie, w sprawie oceny Twojego kredytu. Jeżeli jednak masz możliwość, to zapraszamy na spotkanie. Ty poznasz naszych radców prawnych osobiście, a my poznamy dogłębnie Twój przypadek.