W auto naszego Klienta , jak to w życiu bywa, wjechał inny kierowca. Kierowcy nie zdecydowali się na wezwanie policji – winny chciał uniknąć mandatu, a bohater tego artykułu – straty czasu.
Sprawca podpisał oświadczenie, w którym podał m. in. nr OC i przyznał się do winy. Rzeczoznawca przeprowadził oględziny i sporządził kosztorys. Klient zdecydował się na bezgotówkową formę naprawy w wybranym serwisie.

Bezgotówkowo – powinno znaczyć bezproblemowo – ale jednak nie tym razem. Ubezpieczyciel miał inne zdanie i nie przyjął powykonawczego kosztorysu oraz nie uznał kosztów wynajmu samochodu zastępczego.

Nasza Kancelaria wniosła pozew do sądu o wypłatę zaniżonego odszkodowania i kosztów wynajmu auta zastępczego. Wyrok sądu w Szczecinie, bez żadnych wątpliwości, przyznał rację naszym radcom prawnym. Klient uzyskał 100% odszkodowania z OC sprawcy.

Nasza Kancelaria Prawna w Szczecinie specjalizuje się w sprawach dotyczących zaniżonych odszkodowań z OC przeciwko Ubezpieczalniom. To, w jaki sposób przygotuje się pozew, jak argumentuje się racje Klienta, a może przede wszystkim wiedza o tym, jak Ubezpieczalnie starają się „ograć” poszkodowanego – daje nam możliwość przewidzenia wyniku postępowania sądowego.

Możemy się pochwalić 95% skutecznością prowadzonych spraw przeciwko ubezpieczalniom za zaniżone odszkodowania powypadkowe w Szczecinie.