W dniu 01.02.2016 r. Sąd Rejonowy w Szczecinie ogłosił upadłość konsumencką naszej kolejnej klientki. Obecne zadłużenie Pani Katarzyna wynosi około 280.000 zł.
Nasza klientka była zmuszona spłacać dług zaciągnięty na potrzeby swojego zmarłego, tragicznie brata, który to był alkoholikiem i terroryzując rodzinę wymuszał od niej gotówkę. Po jego śmierci nasza klientka straciła pracę w korporacji i pozostała z dużym zadłużeniem bez zdolności finansowych do jego spłaty. Pani Katarzyna chcąc regulować wszelkie zobowiązania na bieżąco wpadła w tzw. „spiralę zadłużenia” – brała nowy kredyt na spłatę poprzedniego.

Nasi prawnicy, po wnikliwym przeanalizowaniu stanu sprawy, przygotowali stosowny wniosek do Sądu, który jest jednym etapem do oddłużenia naszej klientki. Sąd, po wysłuchaniu zeznań Pani Katarzyny, uznał, że wniosek o upadłość konsumencką jest uzasadniony. Teraz Pani Katarzyna „może spać spokojnie” komornicy i windykatorzy nie będą już jej nachodzić.

Obecnie Kancelaria pomaga następnym klientom w postępowaniu upadłościowym – jeżeli i Ty masz podobny problem, zgłoś się do nas a my postaramy się Ci pomóc!