Czy to jest takie skomplikowane? Nie, wygraliśmy dla Klientów kolejną sprawę przeciwko bankowi! Czy unieważnienie umowy kredytu w CHF na ponad 100 tys. + zasądzone 52 tys. złotych są warte czekania 18 miesięcy? Oni uważają, że tak. A Ty jak uważasz?
Jeżeli spłacasz kredyt na kwotę 102 tys. zł przez 15 lat i dalej masz do spłacenia 30 tys. CHF, to chyba coś jest nie tak, prawda?


Przeanalizujemy Twoją umowę i szanse na wygraną już na pierwszym spotkaniu


Nasi Klienci zaciągnęli kredyt (na 30 lat) na dokończenie budowy domu na kwotę 102.270,40 zł. Sumiennie go spłacali przez 15 lat, również trakcie trwania postępowania sądowego. W tym czasie spłacili około 104 tysięcy złotych. Bank jednak oczekiwał dodatkowej kwoty w wysokości 30 tys. CHF.

Dzięki doświadczeniu naszego radcy prawnego w sprawach kredytów frankowych nasi Klienci uwolnili się od toksycznego kredytu. Fakt, trwało to około 18 miesięcy, ale radość na ich twarzach… było warto!
Jak zawsze w sprawach kredytów frankowych, zaangażowaliśmy specjalistów z różnych dziedzin oraz instytucji, w tym ekonomistów i Rzecznika Finansowego.

Zwykle tak kompleksowe podejście skutkuje uzyskaniem korzystnego wyroku - w Twoim przypadku będzie podobnie.

Pozwól nam sobie pomóc: wystarczy umówić się na spotkanie.
Tylko i aż tyle


Wyrok Sądu Okręgowego w Szczecinie, I Wydział Cywilny, w sprawie o sygn. akt I C 943/21 wydał wyrok przeciwko Santander Consumer Bank S. A. we Wrocławiu (dawny: PTF Bank S.A.) tylko to potwierdził w dniu 9.05.2022r. Oczekujemy na uprawomocnienie.