Teraz Pani Maria zaczyna nowe życie i może zapomnieć o sposobach na to jak przeżyć za 5 zł dziennie. Kolejny sukces naszej Kancelarii w pomocy przy oddłużeniu w Szczecinie.
Pani Maria Pogorzelska (imię i nazwisko zmienione) wraz z mężem prowadziła małą, lecz dobrze prosperującą firmę zajmującą się m.in. sprzedażą mebli i wykończeniem wnętrz. Jednakże to mąż podejmował najważniejsze decyzje finansowe, często bez jej wiedzy i zgody. Część tych decyzji okazała się fatalna w skutkach.
Firma popadła w ogromne długi i była na skraju bankructwa. Wówczas mąż się „ulotnił” i zostawił naszą Klientkę z długami, a także dwójką małych dzieci na które nie płacił alimentów.
Pani Maria nie mając innego wyjścia, podejmowała każdą pracę, również ciężką fizyczną. Niestety nie poprawiało to jej sytuacji ekonomicznej. Nie spłacone długi generowały kolosalne odsetki, a komornik stał się niemalże domownikiem. Oprócz długów z działalności pojawiły się nie spłacone pożyczki, w tym lichwiarska o niebotycznym oprocentowaniu 144% w skali roku oraz zobowiązanie do urzędu skarbowego (VAT i PIT). upadłość konsumencka szczecin
Jednakże dzięki systematycznej współpracy z naszą kancelarią przygotowaliśmy odpowiedni wniosek do Sądu w Szczecinie i już po jednej rozprawie pani Maria dostała drugą szansę – szanse na spokojne życie bez długów.