Po raz kolejny doprowadziliśmy do skutecznej upadłości konsumenckiej przed Sądem w Szczecinie – 19 października 2016 r. nasza Klientka rozpoczęła nowe życie pozbywając się ponad 11 milionów zadłużenia!
 
Jak osoba zadłużona na 11 mln złotych może zacząć nowe życie bez długów? Wydaje się to niemożliwe!
A jednak. Prawnicy naszej Kancelarii przeprowadzili rzetelną analizę sytuacji dłużnika, skompletowali niezbędną dokumentację i poprzez profesjonalnie przygotowany wniosek o upadłość konsumencką doprowadzili do oddłużenia Klientki.

Analiza sytuacji dłużnika, naszej Klientki - pani Zofii, wykazała ekstremalnie trudną sytuację życiową wynikającą ze zbiegu przypadków, jakie nastąpiły w Jej życiu.

Od początku. Pani Zofia wiodła normalne życie, jakie wiedzie osoba pracująca posiadająca rodzinę i dzieci oraz niezależność finansową. Ojciec naszej Klientki miał dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Kiedy ojciec zwrócił się z prośbą do naszej Klientki o dodatkowe poręczenie wielomilionowego kredytu w dużym banku na zakup specjalistycznych maszyn do nowo budowanej fabryki, to nie znalazła powodów by mu odmówić.

Problemy. Nagła śmierć ojca była dla naszej Klientki ogromnym ciosem. Nie łączyła tego jednak z problemami finansowymi. Majątek ojca, w postaci nieruchomości, miał być zabezpieczeniem. Nie do końca poinformowana, jak działa przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza, popadła w gigantyczne zadłużenie. Niestety tak ogromne problemy finansowe wpływają również na codzienne funkcjonowanie człowieka. Stres i niepewność przyszłości odbijają się na życiu i zdrowiu. Dodatkowo wrażenia z wizyt nachalnych komorników są mocno stresogenne. Odbiło to się szczególnie na psychice nastoletniego dziecka naszej Klientki, która musiała korzystać z porad psychologów i psychiatrów.

Upadłość konsumencka. Złożoność sprawy, wątków i szczegółów wymagały od naszej Kancelarii Prawnej nadzwyczaj profesjonalnego podejścia. Nasze doświadczenie w sprawach upadłości konsumenckiej doprowadziło do korzystnego postanowienia sądu w Szczecinie. Wszystkie aspekty począwszy od rzetelnej analizy sytuacji dłużnika, skompletowania dowodów i dokumentacji oraz profesjonalnego przygotowania i złożenia wniosku o upadłość konsumencką wpłynęły na ten sukces.

Możemy się pochwalić 100% skutecznością uzyskanych postanowień o ogłoszenie upadłości konsumenckiej!